Απόφαση επιλογής πρακτορείου για την μετακίνηση της ΣΤ΄ τάξης στη Βουλή των Ελλήνων

Πράξη 15η / Παρασκευή 22/12/2023

ΘΕΜΑ: «Επιλογή πρακτορείου για την μετακίνηση της ΣΤ τάξης στη Βουλή των Ελλήνων»

Στην Επανομή και στο γραφείο του 2ου Δημοτικού Σχολείου Επανομής και ώρα 13:30 π.μ. συνεδρίασε σήμερα Παρασκευή 22/12/2023 η επιτροπή, που συγκροτήθηκε με την υπ. αριθ. πράξη 7η 13/12/2023 του Διευθυντή προκειμένου να επιλέξει πρακτορείο με το οποίο θα γίνει η μετακίνηση των μαθητών/τριών στη Βουλή των Ελλήνων.

Η επιτροπή αποτελούμενη από τους:

$11.     Μαλλιώρη Διονύσιο, Διευθυντή του 2ου Δ. Σ. Επανομής, ως πρόεδρος

$12.     Γαργούλκα Σταύρο, εκπαιδευτικό, ως μέλος

$13.     Νίκο Σταύρο, εκπαιδευτικό, ως μέλος

$14.     Γραμμένου Αικατερίνη, εκπρόσωπο του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων

$15.     Νάκο Μιχαήλ, εκπρόσωπο του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων, Άνοιξαν τις προσφορές και συζήτησαν τις προσφορές ,

Μετά από διαλογική συζήτηση και αξιολόγηση με τα μέλη της επιτροπής αποφασίστηκε ομόφωνα και κατακυρώθηκε η ανάθεση της μετάβασης των μαθητών/τριών στην Αθήνα στο πλαίσιο των μετακινήσεων στο Ίδρυμα της Βουλής των Ελλήνων στο πρακτορείο GASSIHOLIDAYSεπειδή πληροί τις καλύτερες προδιαγραφές και έχει καταθέσει την οικονομικότερη σύμφωνα με τα απαιτούμενα στοιχεία προς το συμφέρον των παιδιών και των οικογενειών τους προσφορά.

Το ξενοδοχείο που επιλέχθηκε είναι το Titaniahotel 4* στην τιμή των 152 ευρώ με μετακίνηση δύο Λεωφορείων και με προσκόμιση κράτησης-διαθεσιμότητας από το TitaniaHotel.

OΔιευθυντής

Μαλλιώρης Διονύσιος